Four Letter Word Coffee

Şehrin gürültüsünden uzakta, huzurlu bir adanın şirin mi şirin bir sokağında yer alan keyifli bir kafede oturup kahvesini yudumlamayı kim istemez ki? Tabii ki hepimiz isteriz! İsteriz istemesine de maalesef ki günümüz şartlarında bu pek de mümkün olmuyor. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan bizler için şirin sokaklara kurulan sessiz kafeler çoğunlukla “ah keşke” cümleleriyle karşımıza çıkıyor. Burgazada’da bulunan Four Letter Word Coffee için hepimizin hayallerinde var olan o sessiz, huzurlu dinlenme köşesi desek abartmış olmayız bizce. Özenle hazırlanmış kahveler, lezzetli cookiler, keyifli müzikler…

Four Letter Word Coffee, Couple Coffee Joy

Biz Four Letter Word Coffee’yi ziyaret ettiğimizde iced latte içmeyi tercih ettik. Eğer ki siz de süt ve kahvenin birleşimini sevenlerdenseniz kesinlikle iced lattelerini tatmanızı öneriyoruz. Yok ben kahvemi sade ve sert sevenlerdenim derseniz cold brewlarına bayılacağınıza eminiz. Emin olun ki orada içtiğiniz hiçbir kahve sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Four Letter Word Coffee, Couple Coffee Joy

4lw Coffee’nin bu özenli kahvelerine eşlik edecek leziz atıştırmalıklarını da mutlaka tatmalısınız. Sıcacık cookiler, taze brownieler, lezzetli kekler… Eğer yolunuz 4lw Coffee’ye düşerse siz de fark edeceksiniz ki tatlıların durduğu camın önünde seçim yapmak hiç de kolay olmayacak.

Four Letter Word Coffee, Couple Coffee Joy

Four Letter Word Coffee’yi özel kılan bir başka nokta ise yaptıkları işi en iyi şekilde yapmayı amaç edinmiş olmaları. Onlar güzel bir kahvenin insanlar üzerinde iyi bir etki bırakabileceğine inanıyorlar ve bu doğrultuda size iyi bir kahve sunmayı hedefliyorlar. İşlerine severek ve özenle yapıyorlar.

Four Letter Word Coffee, Couple Coffee Joy

Uzun lafın kısası, eğer ki yolunuz Burgazada’ya düşerse sakın Four Letter Word Coffee’ye uğramadan adayı terk etmeyin. Hatta oraya gidiş amacınız başlı başına bu olsun! Sakin bir sokakta oturup kahvenizi için, lezzetli atıştırmalıkları tadın. Kendinizi müziğin sesine, yavaş yavaş esen rüzgara bırakın.

Four Letter Word Coffee, Couple Coffee Joy

Adres: Burgazadası Mahallesi, 34975 Prince Islands/Istanbul

Bir Cevap Yazın